כללי

 1. אתר חברת דקל הינו האתר התדמיתי של החברה (להלן: "האתר") המציג מידע אודות השירותים והמוצרים אותה חברת דקל, קבוצת דקל, דקל תוכנה (ד.ב.י) בע"מ ודקל שירותי מחשב להנדסה בע"מ (להלן: "החברה") מפתחת ומשווקת.
 2. בנוסף לאתר החברה יש לחברה מספר מערכות שונות אשר מעניקות ללקוחות גישה למוצריה בניהן דקל בענן, מחירוני דקל, אפליקצית דקל, דקל תמ"א 38, דקל למ"ר (להלן: "האתרים" ו/או "המערכות").
 3. החברה מייחסת משמעות רבה לפרטיות הגולשים והמשתמשים שלה, והתנאים המפורטים להלן מתארים את המדיניות של החברה לאופן האיסוף והשימוש במידע של הלקוחות אשר נמסר לה על ידם או נאסף בצורות שונות על ידה.
 4. בכדי לספק את שירותינו, ישנו מידע שיאסף על הגולשים, והוא יפורט בהמשך, ובכל מקרה האיסוף והעיבוד שלו נעשים על פי ובכפוף לחוק הישראלי והשימוש במידע יהיה רק למטרות המצויינות בהמשך.
 5. מדיניות הפרטיות הינה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש במוצרי החברה והאתרים שלה.
 6. מסמך זה מנוסח בלשון זכר לשם הנוחיות בלבד אך מכוון לשני המינים.

 

איסוף מידע - מה נשמר על המשתמשים?

 1.  מידע שנמסר לנו על ידי המשתמש כולל שם, כתובת הדוא"ל, מספר טלפון, מספר ח.פ ו/או ת.ז., פרטים אלה משמשים ל:
  1. התחברות למערכת
  2. דיוור
  3. שירות לקוחות
 2. איסוף מידע מבוסס שימוש, על פי המידע המשוייך לפעילות שלך והדרך שבה היא נעשית, לדוגמא מיקום המחשב, העמודים שנעשה בהם שימוש, כתובת ה-IP, מערכת ההפעלה, ועוד. מידע זה יכול להשמר במערכות החברה ו/או במערכות צד שלישי כגון Google Analytics, שירותי המסרונים בהם אנו עושים שימוש, מערכות ההגנה וכדומה.

 

כיצד נעשה שימוש במידע הנאסף?

 1. המידע שנמצא אצלנו לא יימסר לגוף שלישי, לא בלי תמורה ולא עם תמורה, אולם בשימוש במידע לצרכינו אנו עושים שימוש במערכות צד שלישי, כגון דיוור, מערכת שליחת מיילים, מערכת מסרונים ולאלו יש מדיניות פרטיות בעצמם.
 2. במידה והינך מעוניין להיות מוסר מהודעות שיווקיות, יש לפנות למחלקת השיווק בטלפון 04-8145-400
 3. לשם תמיכה טכנית או שירות לקוחות
 4. לשם וידוי שימוש ראוי בתוכן האתר והמערכות

 

מידע אישי - מהן הזכויות שלך?

 1. זכותך לבקש ולקבל גישה כדי לבחון את המידע האישי שיש ברשותינו, וכן לקבל העתק שלו.
 2. זכותך לבקש לתקן או לעדכן את המידע האישי שלך, בתנאי שהוא אינו עדכני או מדוייק.
 3. זכותך לבקש להפסיק את הסכמתך לקבל דיוור אודות מוצרינו.
 4. במידה ויש לך צורך בנוגע לאחת או יותר מהזכויות המוזכרות לעיל, ניתן לפנות אלינו בטלפון 04-8145-400.

 

עוגיות (Cookies)

 1. המידע שנאסף, בין היתר נעשה באמצעות עוגיות, הן במערכות החברה והן במערכות צד שלישי.
 2. שימוש בעוגיות מאפשר לנו הן חווית שימוש במערכת, לעיתים כפונקציונליות חיונית במערכות.
 3. אולם ניתן לעשות שימוש במכשירים או דפדפנים שמונעים מעקב זה במידה ויחפוץ בכך המשתמש, אז אם לא נוכל לספק את השירות שלנו, לא נוכל לתת תמיכה או שירות כראוי.
 4. עוגיות הנאספות באמצעות מערכות צד שלישי בהן אנו עושים בהם שימוש, אין לנו שליטה עליהם ויהיה על המשתמש לבדוק את מדיניות העוגיות שלהם בנפרד.

 

צדדים שלישים

 1. המידע האישי שלך יעבור לגורמי צד שלישי, לשימוש החברה בכלים ובמערכות שלהם בלבד.
 2. המידע שיועבר יכלול רק את המידע הנחוץ לאותו שימוש, כגון שם, דוא"ל וטלפון.

 

אבטחת מידע

 1. החברה עושה שימוש באמצעים הנדרשים כדי לספק רמת אבטחת מידע הולמת וכפי הנדרש ומקובל זאת על מנת למנוע גישה של גורמים לא מורשים למידע אישי.
 2. ברם האמור לעיל, אין מערכת היכולה להבטיח הגנה מלאה מפריצות ועל כן במידה ויהיה חשש להפרת האמור אנו נעדכן את הגורמים הרלוונטי ואת המשתמשים בכפוף להוראות כל דין.
 3. החברה מבצעת בדיקות על ידי גורמי חוץ למערכות שלה, ולכן במידה ומידע אישי נחשף הוא אינו חלק מהמידע שהחברה בחרה לשתף עם צד שלישי במודע והוא אינו בשליטה.

 

שינויים במסמך זה

 1. החברה משאירה לעצמה את הזכות לשנות את מדיניות הפרטיות בכל עת ובתנאי שאנו ניידע את לקוחותינו בשינוי זה באמצעות הדוא"ל אותו סיפקת לנו.